Blog dla pasjonatówOglądalność: 16271, czas ile trwa 7m 33s, otrzymana od Państwa ocena 668, oraz reakcje 100. KONKURS na instagramie: https://www.instagram.com/p/B4xVXyXJOw2/?igshid=131vkl6l6kps8 ...ZOSTAŃ KOMANDOSEM / WYGRAJ UDZIAŁ W SELEKCJI DO JEDNOSTKI SPECJALNEJ

- Kiedyś próbowałem swoich sił do 1PSK, normy z WF były wyższe niz dzisiaj.
- Dobry filmik, w temacie innych dawnych ćwiczeń wojskowych typową polską bronią, używaną na wojnie
https://szablotlukpolski.pl/pages/ebooki
https://www.youtube.com/watch?v=S8SauT2DfuY
- Również chciałbym się sprawdzić!
Dlaczego?
Bo chce!!!
I może zostać jedynym z nich?!
FB: Kamil Geniu Gemajnert
- HEJ, JESTEM ZAINTERESOWANY I GOTOWY, ZAPYTAJ ICH CZY TO SELEKCJA DO BOJOWKI ? I CZY MOZE WZIAC WWNIEJ OSOBA W WIEKU 36 LAT ?
- Kiedy wyniki konkursu do Formozy?
- Strasznie Ci zazdroszczę ja bym chciał laćcz jestem jeszcze trochę za młody mam 14 lat ale dąże do dojścia do jednostki Grom ❤
- A może i takie? sklep z rowerami Lublin, zawsze też można w necie poszukać.
- Siema! Dlaczego chce się sprawdzić w tak hardcorowym teście? Lubię wyzwania, jestem półfinalistą Ninja Warrior Polska, codziennie walczę o swoją lepsza sprawność. Street Workout, to moje narzędzie, którym wzmacniam siebie oraz podopiecznych na treningach personalnych i grupowych. Nic tak nie motywuje innych jak silny charakter i mocna głowa, a wydaje mi się że to musi być na równi z fizycznymi aspektami. Dodatkowo mój ś.p. Tata był w marynarce, sam też chciałem iść do wojska ale życie potoczyło się trochę inaczej, więc fajnie byłoby się sprawdzić. Psycha i mięśnie!
- Dziękuję ci.Przydatny filmik
Pozdrowienia Dobrego dla Was😊Myślę na basen Fale Pomaszeruje bo wogóle nie umiem pływać.Naucze się hihihiaa☺
- Super
- Cześć !

Naprawdę fajnie że powstał taki konkurs dzięki któremu dwóch kandydatów będzie mogło zrobić krok na drodze do marzeń.

Jestem żołnierzem Wojsk Obrony Terytorialnej. Z mundurem jestem związany od 2011 roku gdy poszedłem do szkoły wojskowej, w której wstąpiłem w szeregi Jednostki Strzelckiej 1405 im. Bohaterów Warszawy. Tam służyłem 7 lat. Mimo wielu trudów związanych ze służbą zawsze kochałem to co robię ponieważ serce odziane w mundur było od najmłodszych lat. Miejscem docelowym jest służba w Wojskach Specjalnych, której świadomie chce się poświęcić. Chce służyć z najlepszymi i otaczać się profesjonalistami którzy prowadzą działania na absolutnie światowej klasy poziomie. Ta selekcja pozwoliła by mi sprawdzić samego siebie, wyciagnac wnioski, dostrzec swoje mocne strony oraz te nad którymi muszę jeszcze popracować aby w przyszłości godnie uzupełniać zespoły bojowe Wojsk Specjalnych - Elity z której Polacy mogą być dumni.
- Świetny film powodzienia i Nagraj jakiś tutorial na backflipa oraz shrimp flipa
- Kiedy start sklepu??? kupiłbym pas
- Oczywiście szanuje i podziwiam za ciekawy pomysł na realizacje filmu i cel w nim obrany ale niestety jest tutaj dużo nieprawdy.
JW 4026 nie podlega pod dowództwo ani nie należy do Marynarki Wojennej jedynie odziedzicza tradycje,mundury,stopnie itd. itp... Do Selekcji może przystąpić jak najbardziej cywil, etap selekcji w którym odpada jak najwięcej osób zaczyna się tak naprawdę w testach w niesprzyjających warunkach czytajcie: Bieszczady zimą, przerywanie spania, ciągły nacisk psychiczny i fizyczny i to wszystko bez ciepełka i bez miłych słówek instruktorów więc tak naprawdę te testy które pokazałeś i ich ukończenie nie świadczy nawet o sprawności fizycznej godnej do służby w Formozie. Poza tym naprawdę nie chce mi się w to wierzyć i terminy selekcji są z góry ustalane na kwartały więc nie wierzę w to że dowódca zmienił termin selekcji ze względu na film mający na celu promocje tej dosyć mało znanej ale za to szanowanej w środowisku jednostki. Mimo wszystko powodzenia tobie i wszystkim osobą biorącym udział w rekrutacji. Pozdro ;).
- Witaj, zrobiłeś super formę mam pytanie można się z tobą jakoś skontaktować :)?? Chciałbym się poradzić w sprawie treningu. Pozdrawiam!!
Kontakt do mnie gueera@o2.pl
- Chciałbym wziąć udział razem z tobą w selekcji ze względu na to, że po pierwsze moim marzeniem jest spotkanie ciebie na żywo i bardzo fajnym przeżyciem byłoby pojechanie na ten test razem z tobą i po drugie chciałbym sprawdzić się w takim teście bo bardzo jestem ciekaw jakby mi poszło. Pozdrawiam i dzięki za motywację i wkręcenie mnie w street lifting!
- Siła i mięśnie nie przechodzą selekcji , co do terminów , nie ściemniaj, że dowódca przełożył termin ze względu na Ciebie hahahaha 😅🙈🤣😂 co za brednie 😁🙈 , zawsze robią preselekcje/selekcję na jesień i wiosnę - żadne wyróżnienie ;) , trzeba też przejść odpowiednią weryfikację do służb , jeśli ktoś miał problemy z prawem , albo w rodzinie ktoś miał problemy etc. , może być słabo ,dodatkowo trzeba umieć operować mapą i najważniejsze... psychikę i MOTYWACJĘ , kiedy skóra u stóp schodzi Ci kawałkami a Ty masz jeszcze do przebiegnięcia 30 km po górach z plecakiem, mimo to życzę powodzenia!
- Hej! Patrzę na te normy i chętnie się z nimi zmierzę razem z Tobą. Mam 29 lat i limit wieku powoduje, że to jedna z ostatnich okazji, żebym mógł wziąć w czymś takim udział. Nie zawiodę ;)!
- Cześć! Jestem Ciekaw Twoich przygotowań na basenie do testów, planujesz wrzucać co jakiś czas film z treningów?
Pozdrawiam i good luck ;)
- Powodzonka dla ciebie i reszty chętnych :D
Pozdrawia Murarz Tynkarz ^^
- Technika beznadziejna, po prostu jej nie ma. Formoziaki są kocurami w wodzie, miałem okazje z nimi pływać. Na chwile obecna bez szans.