Blog dla pasjonatówOglądalność: 114645, czas ile trwa 43m 50s, otrzymana od Państwa ocena 519, oraz reakcje 27. Kamera towarzyszy 131 żołnierzom, którzy chcą dostać się w szeregi Special Air Service, elitarnej brytyjskiej jednostki specjalnej. By spełnić swoje marzenia muszą przejś ...Zostać żołnierzem SAS-R. odc.1

- Wystarczy odpalić cs 1.6
- Nieprawda, jest jeszcze delta force! Ale odcinek fajny ;)
- Dziękuję Ślicznie Brytyjskiemu S.A.S. Brytyjski S.A.S. uratował mi oststnio życie. Otrzymałam zbroję SAS przeciw Sztucznej Inteligencji Military AI & Electronic Soldiers. Szczególnie zasztyletowaniem w szyję gdzie byłem najbardziej atakowany. Zbroja chroniła mi całaą głowę i korpus. Również nogi. Maszerowałem 5 km do szpitala. Gdy doszłem do szpitala inteligencja S.A.S. i Brytyjska Armia odesłała mnie bez lekarza ponieważ uzyskałem wsparcie wystarczającej mocy aby zablokować atak na moje życie. Sekretna Neonazistowska organizacja z Wielkiej Brytanii próbuje mnie zabić już od 2013. Elitarne Komando "Grom" miało i nadal ma ze mną "ręce pełne roboty". Ocaliło mi życie również Elitarne Komando z USA "Delta".
S.A.S. przez bardzo długi czas wogóle się nie wtrącał do czasu gdy zaprzyjaźniłam się z S.A.S. Aviation. Widziałem sekretne jednoosobowe samoloty S.A.S. Aviation z bliska 2 m za oknem. Patrzyliśmy sobie w twarz z pilotem. Pozdrawiam. Moje życie nadal jest zagrożone śmiercią. Mam nadzieję iż mogę liczyć na Brytyjski oraz Australijski S.A.S. tak jak na Polski Grom i Amerykański Delta. Mam na stałe Zbroję Ciała AI od Elitarne Komando Grom. Często do mnie strzelano i próbowano zasztyletować. Raz nawet ochroniła mnie przed rakietę taktyczną naprowadzaną przez AI. Huk był wielki. O... po kednym z kilkugodzinnych ataków Elitarny Komandos Medyk z S.A.S opatrzył mi prawą stopę. To była poważna rana. Noga jest jak nie tknięta.
Jestem cały i zdrowy. Kocham Polskę i cały świat. Kto by pozwolił neonazistom mnie zabić. Grom zagwarantował mi że nie stracę życia. Niestety dziennie jestem torturowany poprzez inteligencję elektroniczną. Nie mogę znaleźć prawnika a policja odmawia mi prawdy w raportach. Policja ukrywa wszelkie dowody na to że jestem prześladowany i dyskryminowany. W erze wojny AI nie jest łatwo samemu sobie pomóc. Kaźdy sobie rzepkę skrobie. Czekam na cud. Byłem ciężko eksploatowany intelektualnie. Jestem również ofiarą eksperymentacji na ludziach.
Mieszkam w Londynie UK od 2004. Zdrówko dla wszystkich którzy przyczynili się do tego że nadal żyję. Życie to największy luksus na świecie.
Pa pa

Seba
- Ciekawy materiał * Dziękuję za udostępnienie !
- Rewelacyjny film :) !!!
- w 19:08 dobry snajper wycioł by nich co do jednego co porażka
- Więcej na stronie znajdziecie polerowanie reflektorów lublin, mi zawsze odpowiadało.
- Nie SAS tylko SASR
- A gdzie drugi odcinek?