Blog dla pasjonatówOglądalność: 1927, czas ile trwa 8m 32s, otrzymana od Państwa ocena 55, oraz reakcje 21. Zapraszam na małą relację z jednego z najcięższych maratonów w Polsce- Maratonu komandosa, który corocznie odbywa się w Lublińcu. Przebiec 42.195km nie jest łatwo a co do ...Ukończyłem najtrudniejszy Maraton w Polsce [Maraton Komandosa -relacja]

- Jakiego wyzwania mogę się teraz podjąć?
- Szacunek!
- 5:25 mijasz mnie :) a całość ukończyliśmy w takim samym czasie, więc biegliśmy niemal obok siebie całość :) Do zobaczenia na kolejnej edycji i na setce
- Gratuluje :D
Very impressive!
- No uwielbiam :)
- Wow, gratki
- Moim zdaniem take, namiot dachowy na samochód mam nadzieje że pomogłem,
- WOW! Wielki szacun Kuba :D
- Gratuluje :) Też tam byłem i przebiegłem ten maraton komandosa - jest to wyzwanie ale jeśli szukasz tego typu wyzwan wojskowych to niedawno był MARATON SELEKCJA 35 km z plecakiem min 10 kg w Bieszczadach... Bieganie po takich dzikich terenach i szczytach leśnych to jest też wyzwanie dla bojowej duszy żołnierza - polecam zapisać się na następny rok oraz na GROM CHALLANGE - ekstremalne przeszkody jednostki Grom.
- Lubliniec? Łooo to nawet stosunkowo blisko mnie ;) W Lublińcu jest spoko wariatkowo. A w więzieniu w Lublińcu z ogródkiem i SPA przebywa Waśniewska (ta od morderstwa Madzi w Sosnowcu). Osiągnięcie mega. Dla własnej satysfakcji spoko. Szkoda, że na takie osiągnięcia nikt nie patrzy potem w pracy. Ja to zawsze kiedyś zgarniałem pełno osiągnięć w kwestii konkursów fotograficznych. Mam pełno dyplomów ale co z tego jak na to nikt nie patrzy. A jak w jakimś konkursie wygrałem jakiś aparat albo kasę to przynajmniej zarobek dodatkowy był z tego a tak po dyplomach to żadnego pożytku. Kolejny świstek do piwnicy ;) No ale Gratulacje z Twojego Sukcesu! Będziesz miał co opowiadać dzieciom i wnukom i prawnukom oraz pra-pra wnukom ;)
- WoW, gratuluję, szacun! ... a co do tego czy przygotowywałeś się rzetelnie cały rok, polemizowałbym nad pewnym tygodniem w okolicach Olsztyna :P a osoby które dały łapki w dół pod tym filmem niech same pokażą na co je stać.
- Gratulacje! Mega osiągnięcie :-)
- Wielki Szacunek
- Tak z ciekawości jaka jednostka (jaki numer)? Bo naszywka orła na czarnym tle znajoma ;)