Blog dla pasjonatówOglądalność: 188036, czas ile trwa m s, otrzymana od Państwa ocena 455, oraz reakcje 41. Akcja - CAŁY FILM, polski lektor: Slaughter is the Best Medicine. Vet prowadzi swoją drużynę rozwiązanych najemników do zdradzieckiego Gallows Wood na ostatnią misję, by sc ...Slaughter is the Best Medicine | POLSKI LEKTOR | Akcja | Dramat | Darmowy Film Fabularny | Cały Film

- głupszego filmu to nie było?
- FILM DURNY ale samo życie w okresie pandemii jeszcze durniejsze bo tu walka toczy się nie o nasze zdrowie lecz o dziesiątki miliardów dolców i euro zysków . Wydawało by się że epidemia wkrótce będzie opanowana bo coraz więcej tanich leków zatwierdza EMA ... ostatnio amerykański sotrowimab który jest tani i skuteczny na wszystkie mutacje ... nawet Pfizer ogłosił że pod koniec roku zacznie sprzedawać swoje leki bo ''lepszy wróbel w garści '' ,, gdyby lekom udało się przebić preparaty szczepionkowe . PÓKI CO na świecie prowadzona jest olbrzymia akcja nacisku na szczepienia . Stosowana metoda ''kija i marchewki osiągnęła już granice absurdu , Zaszczepionym daje się paszporty covidowe , nagrody finansowe , akcje losy na loterie itp itd. Paradoksem jest że wszystkie preparaty do końca 2023 r będą w fazie eksperymentalnej . Pikanterii dodaje fakt że żaden producent nIe ponosi odpowiedzialności za swój produkt / immunitet / ,.Wszystkie leki krytykują konfabulujący ''eksperci'' typu Simon na podstawie opinii którego ... Niedzielski blokował prace nad amantadyną a przekazane fundusze wystarczyły na zatrudnienie zaledwie 30 osób jako testerów . Tymczasem prace nad uzdatnieniem amantadyny dla wszystkich na podstawie opinii naszych naukowców prowadzą uczeni Angielscy i Danii i to te kraje zaczną zarabiać na lekach Na razie akcja koncernów //szczepić wszystkich za wszelką cenę trwa w najlepsze , Sorki kochani że wpisałem tu swoje spostrzeżenia ale często czytam sensowne komentarze i te szybko są usuwane przez moderatów . Chyba nie jest tajemnicą że media , rządy , politycy , sędziowie i ''eksperci'' są skorumpowani przez korporacje a jedynym Bogiem dla elit jest ZYSK . Zdrówka wszystkim życzę .
- Tak durnego filmu dawno nie widziałem, szkoda czasu
- 46 minut straciłem życia!
DNO I SAME WODOROSTY.
- Badziew
- Dno, nie polecam
- A tu może zerkałeś podział majątku Lublin - adwokatjurkiewicz.pl, jak nie to nie wiem.
- co to za syf???
- Zaraz po tym jak zaorali to pole a koleś biegnie zasłaniając się teczka Wyłączyłem!!!
- Witam.
Musze stwierdzic że juz dawno nie widzialem takiej SZMIRY, dodatkowo aż tak naszpikowanej REKLAMAMI ;-((
- Qrwa!!!!!!!!!! ale gowno ,kto kreci takie filmy ?????
- Gowno
- Dno i wodorosty.
- 15min wytrzymałem.
- totalny syf masakra co za gówno ludzie kto kreci takie filmy ukarać reżysera zabronić wykonywania zawodu
- bo jak być obiektywnym oglądając kawałek. dla mnie szkoda czasu, klasa f
- Super film hahaha
- Każdy tak narzeka . A pewnie oglądał cały film do końca .
- Ale kicha
- Trudne sprawy przy tym to na oskara zasluguja he he
- Co za przygłupy tu komentują ten film? Uważam że jest dobry i tak bardzo na czasie ,gdzie są tacy ,którzy za pieniądze zrobią wszystko!