Blog dla pasjonatówOglądalność: 42743, czas ile trwa 4m 13s, otrzymana od Państwa ocena 216, oraz reakcje 35. Podziękowania dla KrzychuPoland za poprawę napisów Orginał : https://www.youtube.com/watch?v=NqvxQW494hE Rosyjscy komandosi śpiewają dla putina [NAPISY PL] ...Rosyjscy komandosi śpiewają dla putina [NAPISY PL- pełne]

- Osobowości się nie zmieni☺
- Nie ma pewności ze to komandosi i ze śpiewają w Rosji, ale pozatym naprawdę fajne. Jeśli mimo to soldaci i w Rosji to pewnie harują już w jakiś kulakach
- Русские братья бороться с хулиганом
- 0:25 w napisach powinno być raczej "odpowiadaj za słowa" (w sensie swoje słowa) 
- Прошло два года, где певцы и где Путин?  Интересно,  что они сейчас поют?
- "Polowanie na Czerwony Październik" polecam :)
- A może i takie? https://sekslalki.pl/kompendium-wiedzy-o-seks-lalkach/, zawsze coś przydatnego.
- Mają jaja ci Soldaci. 
- Prawda.
- Nie rozumie o co chodzi tutaj - a dla tiebia prezierwtiw- czy to jakaś przenośnia? czego się tyczy ten zwrot?
- Nic dodać, nic ująć - pełna charakterystyka Putina i współczesnej Rosji, a do tego świetna muzycznie.
- Wiecie co... Wszystko fajnie, ale jedyne co mogę powiedzieć, to że Putin rozpierdzielił kraj dokumentnie, ale nam (Polakom) powinno to pasować. Popatrzcie, rosja nie jest już takim gigantem jak kiedyś. Mają starą armię, do tego nie tak liczną, jak miało to miejsce kiedyś. Putin dba o swój portfel i dopóki on bedzie rzadzil rosją, to wszystko będzie ok. Potem zaczną się schody, jak jego nastepcy bedą chciec przywrócić dawny blask i chwałe rosji. Trzeba sie zaczac juz przygotowywac - 11.11warszawa
- 1:18 hahaha
- ”Nikt oprócz nas” Jeżeli jesteś obywatelem, jeżeli jesteś prezydentem, Dla Ciebie jest (ciebie obowiązuje) prawo, dla Ciebie są (ciebie obowiązują) zakazy: Ze skarbca nie kradnij i nie kłam nigdy, Bądź otwartym dla wszystkich, odpowiadaj za słowa. Osiem lat prezydentem i znów kandydatem, Popatrz nam w oczy i złóż swój mandat. Wierzyliśmy tobie, a ty kłamałeś wiele lat, Stosując we wszystkim swoje KBG-owskie doświadczenia. Ref. Ty taki przecież jak ja, człowiek , a nie Bóg.
- Ja patrzę na ciebie, na portrety twoje, Ty nam kłamiesz do teraz, jak niedźwiedzie (Miedwiedje) twoje. Zmęczyło nas patrzenie na fikcje całego kraju, Obok upadłych wsi zamki twoje. Rozwaliłeś obronność i armię zdradziłeś, Na żołnierzy położyłeś (lagę), oficerów pogoniłeś. My tobie nie wybaczymy wszystko to twoja zasługa. Żądamy pokojowo: tyranie odchodź!
- Przypomnimy naszych przodków walczących z SS. Przypomnimy naszych gwardzistów, patrzących z niebios. W naszych sercach pozostał Berlin i Afganistan, No a w sercach skurkobańców (nie będę przeklinał ciut inaczej powinno być) dbanie o własną kieszeń.
- Obecnie uczciwość nie w modzie, dostojeństwa nie ma, Liczy się tylko błysk monet. Samochody i szmatki, globalny materializm, To jest cyniczny zgniły system. Zapomnieli kultury, a w szkołach matura, Dyplomy za pieniądze i łapówki wszędzie. Leczyć się bezpłatnie nie może emeryt. To już ślepy zaułek zgniłego systemu.
- Myślę, że większość myślących ludzi jest z Wami (rewolucjonistami). Rosjanie są narodem, który wyjątkowo zasłużył sobie po tylu latach "świrów" u władzy na godziwego przywódcę i prawdziwą demokrację. Jesteśmy z Wami!!!
- @marwud58 o czym oni spiewają?
- W Rosji normalni też są.... :)
- Brawo dla wykonawców. Odwagi Wam nie brakuje.