Blog dla pasjonatówOglądalność: 22060, czas ile trwa 2m 43s, otrzymana od Państwa ocena 267, oraz reakcje 107. Holenderska Policja nie daje rady Polskiemu Husarowi :) Sprawdź, czy kobieta, o której marzysz nie ma swojego profilu właśnie na :http://panieonline.pl ...Polski Komandos w Holandii masakruje Policję

- Sprawdź, czy kobieta, o której marzysz nie ma swojego profilu właśnie na :http://panieonline.pl
- Parę Polaków i eu nasza...
- 0:02 ładuje manę
- Wszyscy którzy piszą że ,,wstyd być Polakiem" ,"Ojej psuje nam opinie" zamknijcie te swoje brzydkie asymetryczne mordy😂. Jeżeli macie jakieś powody by wstydzić sie za kogoś bo jest z tego samego kraju to znaczy że wasze poczucie własnej wartości jest zerowe i musicie sie dowartościowywać krytyką innych.
Chłopak nie zrobił dobrze, nie popieram go ale z racji tego że jest z Polski to trzymam jego strone. Jebać holenderską policje która bije kobiety na protestach 😎
Wbrew pozorom mamy dobrą opinie w europie (tzn faceci z PL bo kobiety to wiecie xD) i niema tutaj powodu do wstydu. Sytuacja dla samych Holendrów jest śmieszna i nawet im sie podoba.
- Jak im dają narkotyki to dobrze im zrobił
- 0.41 swojego walnął xd
- Tu sobie zobacz https://naklejkisegregacja.pl/ - tu znajdziecie , można chwilę poczytać.
- Dobrze idzie 😀
- Takich ludzi brakuje w PL wracajcie z emigracji bo robią z nami co chcą..
- Na pewnym festiwalu muzycznym widzielem jak nie mogli w dziesięciu typowy dać rady tak był czym naładowany - koleś był niezniszczalny, napi..li go czym się dało a tamten zero odczuć bólu. Koparę miałem na samym dole.
- Polska górą
- wstyd
- Kaman kurwaXD
- Zaćpany debil. Ale ta policja to jakieś mega-leszcze.. Rozwalił ich kijem od szczotki... :)
- Wstyd dla Polski taki obywatel
- I tacy właśnie debile wyrabiają nam opinie za granicami kraju. Wstyd, wielki wstyd!
- Gdyby trafili na dobrego zawodnika , to by tych psiakow poskladal w 1 minute
- I takich wlasnie wojownikow szanuje i nam potrzeba! Nie uleglych pizdeuszy dla ktorych zycie jest najwieksza wartoscia! Gosciu ma wiecej odwagi niz tysiace protestujacych na facebooku ktorzy zesraliby sie w gacie na jego miejscu! Niech zyje wolna Polska precz z komuna!!!!!!!
- W Ameryce by go odrazu zastrzelili
- Tylko polska patologia może się nim zachwycać. Szkoda tylko uczciwie pracujących Polaków, którym takie dno niszczy dobrą opinię.
- W Ameryce to gość z miejsca by dostał kulke w głowę