Blog dla pasjonatówOglądalność: 3556, czas ile trwa m s, otrzymana od Państwa ocena 17, oraz reakcje 11. Motocyklem na Kaukazie to seria filmów z naszej wyprawy po Gruzji i Armenii. Jedną z ciekawszych tras w Armenii był przejazd wzdłuż granicy Armenii z Iranem. Już po przejech ...Motocyklem na kaukazie - Irańska granica i rosyjscy żołnierze

- Dostaliśmy wiele pytań na naszym FB odnoście tego filmu więc napisze cos więcej o tej sytuacji. Generalnie ta baza wojskowa jest tam po to by zapewniać spokój na tej granicy (taki straszak) Ci Rosyjscy wojskowi po kontroli naszych dokumentów dzwonili do kolejnego punktu kontrolnego by tamci dopilnowali byśmy we czwórkę upuścili obszar przygraniczny i nigdzie się nie zatrzymywali. Motocykle są rzadkością w Armenii dla tego taką sensacje wywołaliśmy.
- wow
- jakimi motorkami śmigacie , jedna to była chyba DRka , który rocznik i czy były jakieś problemy z motorkami ?
- Ormianie mają na pieńku z Turkami i Azerami o Karabach. To nie pomyłka, w pobliżu granicy armeńsko-tureckiej znajdują się rosyjskie posterunki z żołnierzami mającymi stabilizować granicę. Same przejścia graniczne Armenii z Turcją i Azerbejdżanem pozostają zamknięte.
- 3 min to zbyt krótki materiał, a zapowiadało się ciekawie
- Wyglądają na ormiańskich a nie rosyjskich żołnierzy. :)
- LLL