Blog dla pasjonatówOglądalność: 12667, czas ile trwa 7m 27s, otrzymana od Państwa ocena 1071, oraz reakcje 387. W tym odcinku pokażę Wam racje połową żywnościową rosyjskich żołnierzy. Chętnie to wszystko zjem i opowiem wam czy to wojskowe jedzenie jest smaczne. LINK do wspierania ...CO JEDZĄ ROSYJSCY ŻOŁNIERZE? TEST RACJI ŻYWNOŚCIOWEJ ZWIADOWCY

- Witaj, czemu nie jadasz wołowiny
- Nigdzie indziej nie dowiemy się takich ciekawostek. 🥰 Pozdrawiam z okolic Ostrowca Swiętokrzyskiego
- Rosyjska armia dobrze się odżywia.
- zastanawiam się jaki jest cel twoich filmów ? ruska roswietka zawsze służyła do ataku na sąsiadów !! a co jedli ruscy saudaty to widziałem osobiście w bazie ruskiej w latach 80tych w Świnoujściu .Na obiad zawsze była gęsta zupa, kasza, ryż , kartofle , makaron z porcja mięsa i tak na przemian raz jedno raz drugie . Do tego zawsze jedli dużo chleba ?! nie było rozdziału na dwa dania jak u nas . Zawsze mnie to dziwiło jak można jeść kaszę czy makaron z chlebem zagryzając kusoczkami surowej cebuli ! więc nie lukruj rzeczywistości bo wiem jak jest naprawdę w dzikiej Rosji . Byłem kilka razy w różnych miejscach i widziałem ruski mir w Czeczeni i Oseti itd.itd.itd . Nie mogę nic napisać dobrego o tym kraju totalnie zniewolonych ludzi !!!!
- A na deser pancer wafle
Pozdrowki
- Dobrze że teraz mają swój prowiant. W 1944 przyszli do naszego domu i chyba nie mieli swojego jedzenia bo zabrali wszystko co się nadawało do zjedzenia oraz buty i rower dziadka.
- Więcej na stronie znajdziecie prim-lublin.pl - więcej tu, ok, ma dobre opinie.
- отличный канал, и контент. 👍👍👍
- Jedzą gówno przez całe swoje krótke życie
- Katiusza, jeśli chodzi o racje żywnościowe zobacz kanał Stilgara, polecam! ;)
- Żywność dla wojska bez chemii? Jeśli to prawda, to chylę czoło. Pozdrawiam serdecznie piękną Rosjankę.
- Amerykanski Prezydent Biden nazwal Putina zabojca,co mowi sie na ten temat uwas na Krymie?Lukaszenka i Putin to dwaj dyktatorzy ktoezy nie pasuja do wspolczesnego swiata.
- rosyjscy zolnierze? ty chyba niczego nie skumalas w Polsce.
- Отстой полный,а не еда.
- Ruscy żołnierzy obżerają narody podbite nakładając kontrybucje i "worując".
- Tytuł "Jedzenie rosyjskich żołnierzy" jest bardzo dwuznaczny.
- Hej . Czy ja dziś słyszałem Ciebie w pierwszym programie Polskiego Radia ?
- Miałem przyjemność inaczej pakowany wojskowy zestaw żywnościowy. Kupiłem z ciekawości chcąc porównać jak to było w czasach zamierzchłych, kiedy w składzie była bardzo dobra konserwa mięsna, suchary i chleb.. Przy okazji pragnę się zapytać o kulturę ludową na Krymie. W Polsce są regiony, szczególnie na zachodzie, gdzie po wojnie osiedliła się ludność o różnych "korzeniach", dlatego niemożliwym było wykształcenie się folkroru szeroko rozumialego. Tak jak (podając polskie przykłady) :góralska, slaska, łowicka, wielkopolska itp. Dużo radości i zdrowia, również dla rodziców.
- Nie jesz wołowiny?
- Катюшка дай мне ушко
- Można naturalnie kupić w Polsce rację żywnościową taka jak dla wojska.